MEČ
13.07.17 | 2. kolo | Maria Joao Koehler | Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-2 | Cantanhede | tepih |
STATISTIKE MEČA
Maria Joao Koehler | Pilar Astigarraga Harper | |
1. servis % | 29/50 (58%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/50 (52%) | 17/50 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
19.10.01, 22 Godina
19.10.01, 22 Godina
Maria Joao Koehler vs. Pilar Astigarraga Harper - Međusobni mečevi
13.07.17 | 2. kolo | Maria Joao Koehler | Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-2 | detalj meča | Cantanhede | tepih |
Maria Joao Koehler form & Pilar Astigarraga Harper form
Maria Joao Koehler - Posljednji mečevi
Porto - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Verena Meliss | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Setubal - tvrda | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-0, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
01.07.18 Finale | vs. Zeel Desai | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
30.06.18 Polufinale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, Yuriko Miyazaki - odustajanje | detalj meča | |
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Theo Gravouil | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Stephanie Bertschmann | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 0-1, - Maria Joao Koehler - odustajanje | detalj meča | |
25.04.18 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
24.04.18 kval. | vs. Lulu Sun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Quiterio | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.18 kval. | vs. Esther Bataille | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Pilar Astigarraga Harper - Posljednji mečevi
W25 El - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-5, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Renata Gregorutti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Betina Buris | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Lena Lutzeier | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Benicarlo - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Lara Marco Mas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kholopenko | 7-5, 6-3 | detalj meča |