MEČ
25.03.19 | 1. kolo kval. | Margot Yerolymos | Joana Eidukonyte | 6-3, 6-0 | W25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margot Yerolymos vs. Joana Eidukonyte - Međusobni mečevi
25.03.19 | 1. kolo kval. | Margot Yerolymos | Joana Eidukonyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Margot Yerolymos form & Joana Eidukonyte form
Margot Yerolymos - Posljednji mečevi
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
21.03.22 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
26.02.22 Polufinale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Joana Eidukonyte - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - odustajanje | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.18 kval. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detalj meča |