MEČ
09.02.20 | 1. kolo kval. | Margot Yerolymos | Irys Ekani | 6-1, 7-62 | W25 Grenoble | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Margot Yerolymos | Irys Ekani | |
1. servis % | 36/74 (49%) | 30/60 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/36 (83%) | 24/30 (80%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/38 (53%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/60 (45%) | 24/74 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/134 (57%) | 57/134 (43%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 9 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Irys Ekani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margot Yerolymos | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Irys Ekani | |
0-0 | ||
Margot Yerolymos | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-0 | Irys Ekani | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Margot Yerolymos | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Irys Ekani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Margot Yerolymos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Irys Ekani | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Margot Yerolymos | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
2-2 | Irys Ekani | |
0-0 | ||
Margot Yerolymos | 2-3 | |
3-3 | Irys Ekani | |
Margot Yerolymos | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Irys Ekani | |
0-0 | ||
Margot Yerolymos | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Irys Ekani | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Margot Yerolymos | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margot Yerolymos vs. Irys Ekani - Međusobni mečevi
09.02.20 | 1. kolo kval. | Margot Yerolymos | Irys Ekani | 6-1, 7-62 | detalj meča | W25 Grenoble | dvorana |
Margot Yerolymos form & Irys Ekani form
Margot Yerolymos - Posljednji mečevi
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
21.03.22 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
26.02.22 Polufinale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Irys Ekani - Posljednji mečevi
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - odustajanje | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - odustajanje | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - odustajanje | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Poitiers - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
09.02.21 kval. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | detalj meča |