MEČ
18.10.16 | 1. kolo | Margot Yerolymos | Amandine Hesse | 5-7, 6-3, 6-3 | Joue Les | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Margot Yerolymos | Amandine Hesse | |
1. servis % | 62/110 (56%) | 49/103 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/62 (65%) | 32/49 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/48 (46%) | 23/54 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/19 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/103 (47%) | 48/110 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/213 (52%) | 103/213 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 11 |
Asovi | 5 | 9 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margot Yerolymos vs. Amandine Hesse - Međusobni mečevi
13.10.20 | 1. kolo | Amandine Hesse | Margot Yerolymos | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | W25 Cherbourg | dvorana |
09.10.19 | 1. kolo | Amandine Hesse | Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | detalj meča | W25+H Cherbourg | dvorana |
27.02.19 | 1. kolo | Amandine Hesse | Margot Yerolymos | 7-63, 6-0 | detalj meča | W25 Macon | dvorana |
07.06.17 | 1. kolo | Amandine Hesse | Margot Yerolymos | 7-65, 6-1 | detalj meča | Marseille | zemlja |
18.10.16 | 1. kolo | Margot Yerolymos | Amandine Hesse | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | Joue Les | dvorana |
Margot Yerolymos form & Amandine Hesse form
Margot Yerolymos - Posljednji mečevi
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
21.03.22 kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
26.02.22 Polufinale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - odustajanje | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Amandine Hesse - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detalj meča |