MEČ
04.04.17 | 1. kolo | Margaux Orange | Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-2 | Dijon | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Margaux Orange | Marina Bassols Ribera | |
1. servis % | 30/58 (52%) | 31/66 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/28 (68%) | 19/35 (54%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/66 (47%) | 19/58 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Margaux Orange vs. Marina Bassols Ribera - Međusobni mečevi
01.11.19 | Četvrtfinale | Margaux Orange | Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
04.04.17 | 1. kolo | Margaux Orange | Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-2 | detalj meča | Dijon | dvorana |
Margaux Orange form & Marina Bassols Ribera form
Margaux Orange - Posljednji mečevi
W25 Les - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.20 kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Marina Bassols Ribera - Posljednji mečevi
La Bisbal - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-1, - Marina Bassols Ribera - odustajanje | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |