Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
29.08.01, 22 Godina
29.08.01, 22 Godina
Margaux Orange vs. Katherine Barnes - Međusobni mečevi
23.10.17 | kval. | Margaux Orange | Katherine Barnes | 6-1, 6-1 | detalj meča | Wirral | dvorana |
Margaux Orange form & Katherine Barnes form
Margaux Orange - Posljednji mečevi
W25 Les - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.20 kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Katherine Barnes - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Milana Safiullina | - Katherine Barnes - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-74, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cavus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Teo Chaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Abigail Amos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Oriana Gniewkowska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.18 kval. | vs. Cemre Anil | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča |