MEČ
24.06.19 | 1. kolo kval. | Margaux Orange | Agnes Gustafsson | 6-3, 6-3 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
30.01.01, 23 Godina
30.01.01, 23 Godina
Margaux Orange vs. Agnes Gustafsson - Međusobni mečevi
24.06.19 | 1. kolo kval. | Margaux Orange | Agnes Gustafsson | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Margaux Orange form & Agnes Gustafsson form
Margaux Orange - Posljednji mečevi
W25 Les - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.20 kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Agnes Gustafsson - Posljednji mečevi
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
29.10.18 kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | detalj meča |