MEČ
25.10.20 | 1. kolo kval. | Margaux Komano | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 2-6, 11-9 | W15 Platja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
France
25.12.01, 22 Godina
25.12.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
02.01.03, 21 Godina
02.01.03, 21 Godina
Margaux Komano vs. Maria Berlanga Bandera - Međusobni mečevi
25.10.20 | 1. kolo kval. | Margaux Komano | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 2-6, 11-9 | detalj meča | W15 Platja | zemlja |
Margaux Komano form & Maria Berlanga Bandera form
Margaux Komano - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.24 kval. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Maria Berlanga Bandera - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Beatris Spasova | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.22 kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.20 kval. | vs. Mar Ribera Orquin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Natividad Lopez Diaz | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Alexandra Anttila | 6-2, 4-0, Alexandra Anttila - odustajanje | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-4 | detalj meča |