MEČ
22.09.19 | 1. kolo kval. | Margarita Ten | Lola Mireille Glantz | - nije odigrao(la/li/le) | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
25.01.00, 24 Godina
25.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.08.00, 23 Godina
26.08.00, 23 Godina
Margarita Ten vs. Lola Mireille Glantz - Međusobni mečevi
22.09.19 | 1. kolo kval. | Margarita Ten | Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Margarita Ten form & Lola Mireille Glantz form
Margarita Ten - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Lola Mireille Glantz - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.20 kval. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.20 kval. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-0 | detalj meča |