INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ema Burgic Bucko vs. Margarita Skryabina - Međusobni mečevi
07.04.16 | 2. kolo | Margarita Skryabina | Ema Burgic Bucko | 6-4, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ema Burgic Bucko form & Margarita Skryabina form
Ema Burgic Bucko - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
17.12.16 Polufinale | vs. Oleksandra Andrieieva | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.12.16 Četvrtfinale | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.12.16 2. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.12.16 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Shoshyna | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.16 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.12.16 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Scottsdale - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Claire Liu | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Alexandra Mueller | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Redding - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Megan Mccray | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 6-3, Nicole Frenkel - odustajanje | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Albuquerque - tvrda | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Lisa Whybourn | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Frenkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.07.16 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Vanda Lukacs | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Szeged - zemlja | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.16 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Margarita Skryabina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.18 Polufinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.18 Četvrtfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.06.18 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |