INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Korzeniak vs. Margarita Lazareva - Međusobni mečevi
26.02.19 | 1. kolo | Margarita Lazareva | Anna Korzeniak | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
11.05.15 | 1. kolo | Anna Korzeniak | Margarita Lazareva | 6-3, 7-5 | detalj meča | Zielona Gora | zemlja |
Anna Korzeniak form & Margarita Lazareva form
Anna Korzeniak - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 kval. | vs. Nora Ayala Serra | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Poelten - zemlja | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Poertschach - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Verena Hofer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Innsbruck - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Joanna Skrzypczynska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.05.15 2. kolo | vs. Martina Borecka | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Zielona Gora - zemlja | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.05.15 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.04.15 kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Francesca Stephenson | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.04.15 kval. | vs. Magda Aubets Macia | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.04.15 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.15 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
19.01.15 kval. | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.01.15 2. kolo | vs. Antonia Lottner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.01.15 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.01.15 2. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
12.01.15 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.15 kval. | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.01.15 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.01.15 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Paula Orlini Campos | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Margarita Lazareva - Posljednji mečevi
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |