MEČ
18.07.18 | 2. kolo | Margarita Ignatjeva | Saara Orav | 6-2, 6-3 | Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Margarita Ignatjeva | Saara Orav | |
1. servis % | 34/47 (72%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 11/27 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/13 (31%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 20/47 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Saara Orav | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Margarita Ignatjeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Saara Orav | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Margarita Ignatjeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Saara Orav | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Saara Orav | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Saara Orav | |
5-2 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Margarita Ignatjeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Latvia
25.06.01, 22 Godina
17569 $
25.06.01, 22 Godina
17569 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
30.12.01, 22 Godina
30.12.01, 22 Godina
Margarita Ignatjeva vs. Saara Orav - Međusobni mečevi
18.07.18 | 2. kolo | Margarita Ignatjeva | Saara Orav | 6-2, 6-3 | detalj meča | Parnu | zemlja |
Margarita Ignatjeva form & Saara Orav form
Margarita Ignatjeva - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Saara Orav - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 kval. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |