MEČ
27.01.20 | 2. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
25.06.01, 22 Godina
17569 $
25.06.01, 22 Godina
17569 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
02.10.02, 21 Godina
02.10.02, 21 Godina
Margarita Ignatjeva vs. Ioana Dumitrescu - Međusobni mečevi
27.01.20 | 2. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Margarita Ignatjeva form & Ioana Dumitrescu form
Margarita Ignatjeva - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Ioana Dumitrescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Yican Li | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Veroux | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Greta Langiu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Karine Brucher | 6-0, 6-3 | detalj meča |