MEČ
15.07.18 | 1. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Aimee Tarun | 6-3, 3-6, 6-4 | Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
25.06.01, 22 Godina
17569 $
25.06.01, 22 Godina
17569 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
07.09.94, 29 Godina
07.09.94, 29 Godina
Margarita Ignatjeva vs. Aimee Tarun - Međusobni mečevi
15.07.18 | 1. kolo kval. | Margarita Ignatjeva | Aimee Tarun | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | Parnu | zemlja |
Margarita Ignatjeva form & Aimee Tarun form
Margarita Ignatjeva - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - odustajanje | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Aimee Tarun - Posljednji mečevi
W15 Orlando - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Audrey Ann Blakely | 4-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.05.18 kval. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sian Payne | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
14.05.18 kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Keren Mor | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.03.18 kval. | vs. Alessia Truden | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-1, 6-2 | detalj meča |