MEČ
25.07.20 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Joanna Zawadzka | 0-6, 6-2, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Marcelina Podlinska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
Marcelina Podlinska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
0-3 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 0-40, 30-40 | ||
Marcelina Podlinska | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-5 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Marcelina Podlinska | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Marcelina Podlinska | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Marcelina Podlinska | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Marcelina Podlinska | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Marcelina Podlinska | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marcelina Podlinska | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marcelina Podlinska | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0 | ||
Marcelina Podlinska | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-30 | ||
Marcelina Podlinska | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marcelina Podlinska vs. Joanna Zawadzka - Međusobni mečevi
25.07.20 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Joanna Zawadzka | 0-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
04.12.17 | kval. | Joanna Zawadzka | Marcelina Podlinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | Jablonec Nad | tepih |
Marcelina Podlinska form & Joanna Zawadzka form
Marcelina Podlinska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča |
Joanna Zawadzka - Posljednji mečevi
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.22 Polufinale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detalj meča |