MEČ
08.08.17 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-2 | Mragowo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | |
1. servis % | 39/48 (81%) | 41/53 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 22/41 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/9 (78%) | 4/12 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/53 (51%) | 14/48 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
07.10.97, 26 Godina
07.10.97, 26 Godina
Marcelina Podlinska vs. Aleksandra Buczynska - Međusobni mečevi
06.07.20 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
08.08.17 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-2 | detalj meča | Mragowo | zemlja |
Marcelina Podlinska form & Aleksandra Buczynska form
Marcelina Podlinska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča |
Aleksandra Buczynska - Posljednji mečevi
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.18 kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detalj meča |