Italy
23.09.00, 23 Godina
23.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ilaria Sposetti vs. Manon Peral - Međusobni mečevi
16.10.18 | 1. kolo | Manon Peral | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Ilaria Sposetti form & Manon Peral form
Ilaria Sposetti - Posljednji mečevi
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 kval. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Manon Peral - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - Manon Peral - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.19 kval. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Maja Issler | - Manon Peral - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detalj meča |