MEČ
03.11.18 | Finale | Mandy Minella | Helene Scholsen | 6-2, 6-1 | Petange | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mandy Minella | Helene Scholsen | |
1. servis % | 34/46 (74%) | 40/59 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/59 (58%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mandy Minella | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mandy Minella | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Mandy Minella | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Mandy Minella | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Helene Scholsen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mandy Minella | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Mandy Minella | 0-0 | |
Mandy Minella | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Mandy Minella | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Helene Scholsen | |
Mandy Minella | 3-1 | |
Mandy Minella | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Helene Scholsen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mandy Minella vs. Helene Scholsen - Međusobni mečevi
03.11.18 | Finale | Mandy Minella | Helene Scholsen | 6-2, 6-1 | detalj meča | Petange | dvorana |
Mandy Minella form & Helene Scholsen form
Mandy Minella - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
22.06.22 2. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 6-73, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-73, 12-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
16.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 7-62, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
19.02.22 Polufinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
04.02.22 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Helene Scholsen - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.21 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.20 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
21.10.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.10.20 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.10.20 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča |