MEČ
05.08.19 | 1. kolo kval. | Manca Pislak | Szabina Szlavikovics | 4-6, 6-4, 10-6 | W25 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Manca Pislak | Szabina Szlavikovics | |
1. servis % | 47/71 (66%) | 48/68 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/47 (60%) | 29/48 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/68 (47%) | 31/71 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/139 (52%) | 67/139 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-A, 40-40 | ||
Manca Pislak | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15 | ||
Manca Pislak | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-4 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
4-5 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Manca Pislak | 1-3 | |
2-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 30-0 | ||
Manca Pislak | 3-3 | |
0-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Manca Pislak vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
05.08.19 | 1. kolo kval. | Manca Pislak | Szabina Szlavikovics | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | W25 Cordenons | zemlja |
Manca Pislak form & Szabina Szlavikovics form
Manca Pislak - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |