Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
14.05.98, 25 Godina
14.05.98, 25 Godina
Manca Pislak vs. Deniz Paykoc - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Manca Pislak | Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Manca Pislak form & Deniz Paykoc form
Manca Pislak - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - odustajanje | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Deniz Paykoc - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.10.19 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detalj meča |