MEČ
04.04.19 | 2. kolo | Mananchaya Sawangkaew | Barbora Miklova | 6-2, 7-5 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mananchaya Sawangkaew | Barbora Miklova | |
1. servis % | 53/70 (76%) | 44/73 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/53 (66%) | 28/44 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/17 (24%) | 6/29 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/73 (53%) | 31/70 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/143 (55%) | 65/143 (45%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mananchaya Sawangkaew vs. Barbora Miklova - Međusobni mečevi
04.04.19 | 2. kolo | Mananchaya Sawangkaew | Barbora Miklova | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Mananchaya Sawangkaew form & Barbora Miklova form
Mananchaya Sawangkaew - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Maegan Manasse | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |