MEČ
20.08.18 | kval. | Mana Ayukawa | Anri Nagata | 6-0, 6-4 | Tsukuba | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mana Ayukawa | Anri Nagata | |
1. servis % | 20/50 (40%) | 20/44 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/20 (65%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/30 (50%) | 4/24 (17%) |
Osvojene break-lopte | 7/7 (100%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/44 (73%) | 22/50 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anri Nagata | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anri Nagata | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Ayukawa | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Anri Nagata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mana Ayukawa | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anri Nagata | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mana Ayukawa | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anri Nagata | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mana Ayukawa | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anri Nagata | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Anri Nagata | |
4-2 | Anri Nagata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Ayukawa | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anri Nagata | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mana Ayukawa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mana Ayukawa vs. Anri Nagata - Međusobni mečevi
20.08.18 | kval. | Mana Ayukawa | Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detalj meča | Tsukuba | tvrda |
Mana Ayukawa form & Anri Nagata form
Mana Ayukawa - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - odustajanje | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Anri Nagata - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 7-63, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-3, Wushuang Zheng - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kotomi Yoshida | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Minori Natsuka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
25.09.23 kval. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiho Mushika | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-73, 1-6 | detalj meča |