MEČ
29.07.19 | kval. | Man Ying Maggie Ng | Yuqi Sheng | 6-3, 6-2 | W25 Taipei | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Man Ying Maggie Ng | Yuqi Sheng | |
1. servis % | 30/54 (56%) | 48/81 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/30 (63%) | 24/48 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 12/33 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/81 (56%) | 21/54 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/135 (58%) | 57/135 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Man Ying Maggie Ng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Yuqi Sheng | |
0-0 | ||
Man Ying Maggie Ng | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Man Ying Maggie Ng | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Yuqi Sheng | |
0-0 | ||
Man Ying Maggie Ng | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Man Ying Maggie Ng | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yuqi Sheng | |
Man Ying Maggie Ng | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yuqi Sheng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40 | ||
Man Ying Maggie Ng | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yuqi Sheng | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Man Ying Maggie Ng | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Yuqi Sheng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Man Ying Maggie Ng | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Man Ying Maggie Ng vs. Yuqi Sheng - Međusobni mečevi
29.07.19 | kval. | Man Ying Maggie Ng | Yuqi Sheng | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Taipei | tvrda |
Man Ying Maggie Ng form & Yuqi Sheng form
Man Ying Maggie Ng - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Yuqi Sheng - Posljednji mečevi
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detalj meča |