MEČ
02.02.20 | 1. kolo kval. | Man Ying Maggie Ng | Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-2 | W25 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Man Ying Maggie Ng | Yu-Chieh Hsieh | |
1. servis % | 36/61 (59%) | 22/49 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 12/22 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 25/61 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Taipei (CHN)
23.07.93, 30 Godina
106573 $
23.07.93, 30 Godina
106573 $
Man Ying Maggie Ng vs. Yu-Chieh Hsieh - Međusobni mečevi
02.02.20 | 1. kolo kval. | Man Ying Maggie Ng | Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
Man Ying Maggie Ng form & Yu-Chieh Hsieh form
Man Ying Maggie Ng - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Yu-Chieh Hsieh - Posljednji mečevi
W25 Makinohara - tepih | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.21 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
W60 Landisville - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ashland - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Luan - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča |