INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mallaurie Noel vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
24.04.19 | kval. | Mallaurie Noel | Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Mallaurie Noel form & Chiara Scholl form
Mallaurie Noel - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.22 kval. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - odustajanje | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
21.03.22 kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |