MEČ
25.06.18 | kval. | Malene Helgo | Rebecca Ehn | 6-0, 6-2 | Bastad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Malene Helgo | Rebecca Ehn | |
1. servis % | 23/42 (55%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/23 (65%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 4/21 (19%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/46 (67%) | 14/42 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
22.02.99, 25 Godina
22.02.99, 25 Godina
Malene Helgo vs. Rebecca Ehn - Međusobni mečevi
25.06.18 | kval. | Malene Helgo | Rebecca Ehn | 6-0, 6-2 | detalj meča | Bastad | zemlja |
Malene Helgo form & Rebecca Ehn form
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Rebecca Ehn - Posljednji mečevi
Stockholm - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.09.18 kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.02.18 kval. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.09.17 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Lund - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | detalj meča |