MEČ
16.11.17 | Četvrtfinale | Malene Helgo | Helene Scholsen | 6-4, 7-61 | Oslo | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Malene Helgo | Helene Scholsen | |
1. servis % | 54/108 (50%) | 63/93 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/54 (59%) | 40/63 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 31/54 (57%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 3/13 (23%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/93 (47%) | 45/108 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 107/201 (53%) | 94/201 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 5 | 9 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Malene Helgo vs. Helene Scholsen - Međusobni mečevi
16.11.17 | Četvrtfinale | Malene Helgo | Helene Scholsen | 6-4, 7-61 | detalj meča | Oslo | dvorana |
Malene Helgo form & Helene Scholsen form
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Helene Scholsen - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.01.21 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.20 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
21.10.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.10.20 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.10.20 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | detalj meča |