MEČ
11.09.20 | Četvrtfinale | Malene Helgo | Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-1 | W15 Varna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Malene Helgo | Elena-Teodora Cadar | |
1. servis % | 3/4 (75%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 3/3 (100%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/1 (100%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 4/11 (36%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 8/15 (53%) | 7/15 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Malene Helgo vs. Elena-Teodora Cadar - Međusobni mečevi
11.09.20 | Četvrtfinale | Malene Helgo | Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Varna | zemlja |
Malene Helgo form & Elena-Teodora Cadar form
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |