MEČ
29.10.19 | 1. kolo | Malene Helgo | Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-75, 7-5 | W25 Petange | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Malene Helgo | Cagla Buyukakcay | |
1. servis % | 69/120 (58%) | 83/109 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/69 (61%) | 42/83 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/51 (43%) | 12/26 (46%) |
Osvojene break-lopte | 9/17 (53%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 55/109 (50%) | 56/120 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 119/229 (52%) | 110/229 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Malene Helgo | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0 | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
Malene Helgo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Malene Helgo | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Malene Helgo | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Cagla Buyukakcay | |
Malene Helgo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Malene Helgo | 5-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 1-0, 3-2, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-15 | ||
Malene Helgo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0 | ||
Malene Helgo | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Cagla Buyukakcay | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Malene Helgo vs. Cagla Buyukakcay - Međusobni mečevi
29.10.19 | 1. kolo | Malene Helgo | Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-75, 7-5 | detalj meča | W25 Petange | dvorana |
Malene Helgo form & Cagla Buyukakcay form
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Cagla Buyukakcay - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča |