USA
18.04.03, 20 Godina
18.04.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Malaika Rapolu vs. Sara Lanca - Međusobni mečevi
20.01.20 | 2. kolo kval. | Malaika Rapolu | Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Malaika Rapolu form & Sara Lanca form
Malaika Rapolu - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-3, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Smetannikov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Eryn Cayetano | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Fiona Crawley | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Sara Daavettila | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Versace Gatti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Samantha Horwood | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Fangran Tian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Alyssa Ahn | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eleana Yu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Waco - tvrda | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
18.10.22 kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Alexa Glatch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.22 kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alexandra Yepifanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
09.07.22 Polufinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Alexandra Yepifanova | 7-63, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.07.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Sara Lanca - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 kval. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - odustajanje | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča |