MEČ
10.05.18 | 2. kolo | Maia Lumsden | Pei-Chi Lee | 6-4, 7-63 | Goyang | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Maia Lumsden | Pei-Chi Lee | |
1. servis % | 54/90 (60%) | 36/73 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/54 (78%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/36 (28%) | 15/37 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/73 (48%) | 38/90 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Maia Lumsden | 6-6 | |
0-0, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maia Lumsden vs. Pei-Chi Lee - Međusobni mečevi
18.07.19 | 2. kolo | Maia Lumsden | Pei-Chi Lee | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Palmela | tvrda |
10.05.18 | 2. kolo | Maia Lumsden | Pei-Chi Lee | 6-4, 7-63 | detalj meča | Goyang | tvrda |
Maia Lumsden form & Pei-Chi Lee form
Maia Lumsden - Posljednji mečevi
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Ricany - dvorana | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - odustajanje | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detalj meča |
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |