MEČ
31.10.17 | 1. kolo | Maia Lumsden | Aleksandra Pitak | 6-4, 7-5 | Sunderland | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Maia Lumsden | Aleksandra Pitak | |
1. servis % | 38/58 (66%) | 46/83 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/38 (66%) | 24/46 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 19/37 (51%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/83 (48%) | 22/58 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maia Lumsden vs. Aleksandra Pitak - Međusobni mečevi
31.10.17 | 1. kolo | Maia Lumsden | Aleksandra Pitak | 6-4, 7-5 | detalj meča | Sunderland | dvorana |
Maia Lumsden form & Aleksandra Pitak form
Maia Lumsden - Posljednji mečevi
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Maribor - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Ricany - dvorana | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 kval. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - odustajanje | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detalj meča |
Aleksandra Pitak - Posljednji mečevi
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča |