MEČ
18.06.18 | 1. kolo | Mai Minokoshi | Yuqi Sheng | 6-1, 6-4 | Hong Kong | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mai Minokoshi | Yuqi Sheng | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 40/55 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 18/40 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/55 (58%) | 13/39 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mai Minokoshi vs. Yuqi Sheng - Međusobni mečevi
18.06.18 | 1. kolo | Mai Minokoshi | Yuqi Sheng | 6-1, 6-4 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
28.04.14 | 1. kolo kval. | Mai Minokoshi | Yuqi Sheng | 7-63, 6-2 | detalj meča | Aning | zemlja |
Mai Minokoshi form & Yuqi Sheng form
Mai Minokoshi - Posljednji mečevi
W25 Perth - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Yuqi Sheng - Posljednji mečevi
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detalj meča |