INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emma Flood vs. Mai Minokoshi - Međusobni mečevi
21.07.14 | 2. kolo | Emma Flood | Mai Minokoshi | 6-0, 7-64 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Emma Flood form & Mai Minokoshi form
Emma Flood - Posljednji mečevi
Heraklion - tvrda | ||||
29.03.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-1, - Emma Flood - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kreuzlingen - tepih | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Elyne Boeykens | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Kelly Versteeg | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.11.15 Četvrtfinale | vs. Emma Laine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
02.11.15 Finale | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.11.15 2. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.11.15 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.15 Polufinale | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, Ulrikke Eikeri - odustajanje | detalj meča | |
02.11.15 1. kolo | vs. Gabriela Van De Graaf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bangkok - tvrda | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Naomi Totka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bangkok - tvrda | ||||
19.10.15 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo | vs. Pauline Payet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-3, - Emma Flood - odustajanje | detalj meča | |
Saint Petersburg - zemlja | ||||
17.08.15 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.07.15 Četvrtfinale | vs. India Maggen | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Adana - zemlja | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Adana - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.06.15 2. kolo | vs. Tamari Chalaganidze | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.06.15 Četvrtfinale | vs. Anita Wagner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Raleigh - zemlja | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Petra Rampre | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
25.04.15 1. kolo kval. | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bangkok - tvrda | ||||
23.03.15 kval. | vs. Anna Brogan | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča |
Mai Minokoshi - Posljednji mečevi
W25 Perth - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detalj meča |