INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Mishina vs. Magdalena Pantuckova - Međusobni mečevi
19.04.18 | 2. kolo | Magdalena Pantuckova | Daria Mishina | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Daria Mishina form & Magdalena Pantuckova form
Daria Mishina - Posljednji mečevi
Nur-Sultan - dvorana | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.09.21 Polufinale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - odustajanje | detalj meča | |
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.09.21 2. kolo | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
07.09.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
13.02.21 Polufinale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
05.02.21 Četvrtfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.21 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.12.20 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.12.20 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.12.20 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Magdalena Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |