MEČ
15.08.17 | 1. kolo | Magdalena Frech | Andrea Gamiz | 4-6, 6-3, 6-0 | Leipzig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Magdalena Frech | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 57/84 (68%) | 71/83 (86%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/57 (68%) | 36/71 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/27 (56%) | 6/12 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/83 (49%) | 30/84 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/167 (57%) | 72/167 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Magdalena Frech vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
15.08.17 | 1. kolo | Magdalena Frech | Andrea Gamiz | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
Magdalena Frech form & Andrea Gamiz form
Magdalena Frech - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
21.02.24 3. kolo | vs. Elena Rybakina | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 2. kolo | vs. Petra Martic | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Yulia Putintseva | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 4-1, Arina Rodionova - odustajanje | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 3. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daria Saville | 6-75, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Sara Errani | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča |