Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nigeria
10.12.90, 33 Godina
10.12.90, 33 Godina
Magda Mihalache vs. Blessing Samuel - Međusobni mečevi
16.10.06 | 1. kolo | Magda Mihalache | Blessing Samuel | 6-0, 6-0 | detalj meča | Lagos | tvrda |
Magda Mihalache form & Blessing Samuel form
Magda Mihalache - Posljednji mečevi
Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.09 1. kolo | vs. Julia Babilon | 2-6, 0-2, - Magda Mihalache - odustajanje | detalj meča | |
Buchen - tepih | ||||
02.03.09 1. kolo | vs. Anna Korzeniak | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Vaihingen - zemlja | ||||
30.06.08 2. kolo | vs. Elena Pioppo | 2-6, 6-79 | detalj meča | |
30.06.08 1. kolo | vs. Eva Pigova | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Campobasso - zemlja | ||||
09.06.08 1. kolo | vs. Alexia Virgili | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
09.06.08 2. kolo | vs. Roxane Vaisemberg | 3-6, - Magda Mihalache - odustajanje | detalj meča | |
Tiro A - zemlja | ||||
02.06.08 1. kolo | vs. Rebeca Bou-Nogueiro | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.06.08 2. kolo | vs. Jelena Dokic | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
17.05.08 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
05.05.08 2. kolo | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.05.08 1. kolo | vs. Nicole Clerico | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Torhout - dvorana | ||||
02.04.08 1. kolo | vs. Eva Hrdinova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Tessenderlo - zemlja | ||||
24.03.08 2. kolo | vs. Martina Balogova | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.03.08 1. kolo | vs. Viktoria Kutuzova | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Noida - tvrda | ||||
17.03.08 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
10.03.08 1. kolo | vs. Carmen Klaschka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bangalore - tvrda | ||||
01.03.08 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Dzehalevich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Belfort - tepih | ||||
28.01.08 1. kolo | vs. Marta Marrero | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.08 2. kolo | vs. Virginie Pichet | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Deauville - zemlja | ||||
12.11.07 1. kolo | vs. Claudine Schaul | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
05.11.07 1. kolo | vs. Anna Orlik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
St.Cugat - zemlja | ||||
22.10.07 1. kolo | vs. Kinnie Laisne | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.10.07 2. kolo | vs. Olga Brozda | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Reggio Calabria - zemlja | ||||
08.10.07 1. kolo | vs. Eloisa-Maria Compostizo-De Andres | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
22.09.07 1. kolo kval. | vs. Zuzana Ondraskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Lecce - zemlja | ||||
17.09.07 1. kolo | vs. Silvia Disderi | 5-7, 0-1, - Magda Mihalache - odustajanje | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
10.09.07 2. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.09.07 Četvrtfinale | vs. Jenifer Widjaja | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.09.07 Polufinale | vs. Anna Gerasimou | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.07 1. kolo | vs. Tanya Stoimenova | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Blessing Samuel - Posljednji mečevi
W25 Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jumai Muhammed | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Anu Ayegbusi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Peace P Udoh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Jumai Muhammed | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
09.10.17 kval. | vs. Alexandra Riley | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Aminat Quadri | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Anette Munozova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
10.10.16 kval. | vs. Anette Munozova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Ronke Akingbade | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.12.15 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
21.10.13 kval. | vs. Smriti Joon | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Carole Joelle Ateba | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Tadeja Majeric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
24.10.11 1. kolo kval. | vs. Blessing Anuna | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
17.10.11 1. kolo | vs. Sarah Adegoke | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
25.10.10 1. kolo | vs. Natalie Piquion | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
18.10.10 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.10 1. kolo | vs. Oluwaseun Ogundare | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
19.10.09 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
12.10.09 1. kolo | vs. Tegan Edwards | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
20.10.08 1. kolo | vs. Chen Astrogo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
13.10.08 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.08 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
17.12.07 1. kolo | vs. Alexandra Panova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
10.12.07 1. kolo | vs. Kelly Anderson | 1-6, 0-6 | detalj meča |