MEČ
11.07.17 | 1. kolo | Luna Meers | Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-2, 6-4 | Knokke | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luna Meers | Lisa-Marie Maetschke | |
1. servis % | 55/81 (68%) | 71/92 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/55 (55%) | 33/71 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 9/13 (69%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/92 (54%) | 39/81 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/173 (53%) | 81/173 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luna Meers vs. Lisa-Marie Maetschke - Međusobni mečevi
11.07.17 | 1. kolo | Luna Meers | Lisa-Marie Maetschke | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Knokke | zemlja |
Luna Meers form & Lisa-Marie Maetschke form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Lisa-Marie Maetschke - Posljednji mečevi
Obidos - tepih | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Michelle Roth | 3-6, 1-4, - Lisa-Marie Maetschke - odustajanje | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
24.04.18 kval. | vs. Julie Gervais | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Michelle Roth | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.04.18 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Justine Pysson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
13.02.18 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 0-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.18 1. kolo | vs. Cindy Burger | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.18 1. kolo kval. | vs. Paula Veyhle | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Irys Ekani | 1-6, 1-2, - Lisa-Marie Maetschke - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.12.17 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.12.17 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
06.10.17 Četvrtfinale | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.17 2. kolo | vs. Sofia Sharonova | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
01.09.17 Četvrtfinale | vs. Marina Melnikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 7-5, 6-4 | detalj meča |