MEČ
04.09.17 | 2. kolo kval. | Luna Meers | Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-1 | Badenweiler | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
21.04.03, 20 Godina
21.04.03, 20 Godina
Luna Meers vs. Kristina Samardzic (GER) - Međusobni mečevi
04.09.17 | 2. kolo kval. | Luna Meers | Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-1 | detalj meča | Badenweiler | zemlja |
Luna Meers form & Kristina Samardzic (GER) form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Kristina Samardzic (GER) - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Juliette Trunet | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 7-64, 13-15 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Svetlana Samardzic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Klara Vaja | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Petra Konjikusic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Svetlana Samardzic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Emina Lagarija | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 kval. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Nina Zabrdac | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Anna Schubries | 2-6, 3-6 | detalj meča |