MEČ
05.09.17 | 1. kolo | Luna Meers | Giada Clerici | 6-1, 6-2 | Badenweiler | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luna Meers | Giada Clerici | |
1. servis % | 43/60 (72%) | 25/36 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/17 (41%) | 6/11 (55%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/36 (56%) | 23/60 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luna Meers vs. Giada Clerici - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Luna Meers | Giada Clerici | 6-1, 6-2 | detalj meča | Badenweiler | zemlja |
Luna Meers form & Giada Clerici form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Giada Clerici - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
12.02.18 kval. | vs. Shou Na Mu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Nina Stadler | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.01.18 kval. | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.11.17 Četvrtfinale | vs. Kumi So | 1-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
23.11.17 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Britt Geukens | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.17 1. kolo | vs. Alicja Zduniak | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Kanika Vaidya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Luna Meers | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Giorgia Testa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
31.07.17 kval. | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Clemence Fayol | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.17 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 7-65 | detalj meča |