MEČ
20.06.16 | kval. | Luna Meers | Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-76, 6-2, 6-1 | Nieuwpoort | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
26.04.00, 23 Godina
26.04.00, 23 Godina
Luna Meers vs. Emilia Gaelle Dejonckheere - Međusobni mečevi
20.06.16 | kval. | Luna Meers | Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-76, 6-2, 6-1 | detalj meča | Nieuwpoort | zemlja |
Luna Meers form & Emilia Gaelle Dejonckheere form
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Emilia Gaelle Dejonckheere - Posljednji mečevi
Koksijde - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.01.18 kval. | vs. Juliana Valero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jo Weisen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Eva Vedder | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vinnik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-79, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Christina Wolfgruber | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Mariana Correa | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 kval. | vs. Valentina Mokrova | 5-5, - Emilia Gaelle Dejonckheere - odustajanje | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Alash | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Westende - tvrda | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | -def. | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Talieu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
20.06.16 kval. | vs. Luna Meers | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 4-6, 0-6 | detalj meča |