MEČ
01.08.20 | 1. kolo kval. | Liudmila Samsonova | Tereza Mrdeza | 6-3, 6-4 | Palermo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Liudmila Samsonova | Tereza Mrdeza | |
1. servis % | 26/52 (50%) | 42/56 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/26 (42%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 22/52 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/108 (55%) | 49/108 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Liudmila Samsonova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Liudmila Samsonova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Liudmila Samsonova vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
01.08.20 | 1. kolo kval. | Liudmila Samsonova | Tereza Mrdeza | 6-3, 6-4 | detalj meča | Palermo | zemlja |
06.09.18 | 2. kolo | Tereza Mrdeza | Liudmila Samsonova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Zagreb | zemlja |
Liudmila Samsonova form & Tereza Mrdeza form
Liudmila Samsonova - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
21.02.24 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhuhai - dvorana | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
13.08.23 Polufinale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |