MEČ
18.11.19 | kval. | Lucrezia Stefanini | Malene Helgo | 6-4, 6-3 | W25 Solarino | tepih |
STATISTIKE MEČA
Lucrezia Stefanini | Malene Helgo | |
1. servis % | 48/65 (74%) | 41/66 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/48 (71%) | 23/41 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/17 (35%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/66 (48%) | 25/65 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Lucrezia Stefanini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Malene Helgo | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lucrezia Stefanini | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Malene Helgo | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-4 | Malene Helgo | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Malene Helgo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Malene Helgo | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
5-2 | Malene Helgo | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucrezia Stefanini | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucrezia Stefanini vs. Malene Helgo - Međusobni mečevi
18.11.19 | kval. | Lucrezia Stefanini | Malene Helgo | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Solarino | tepih |
Lucrezia Stefanini form & Malene Helgo form
Lucrezia Stefanini - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - odustajanje | detalj meča |
Malene Helgo - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detalj meča |