MEČ
04.08.17 | Četvrtfinale | Lucrezia Stefanini | Ines Murta | 6-2, 7-62 | Porto | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lucrezia Stefanini | Ines Murta | |
1. servis % | 45/70 (64%) | 52/80 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/45 (56%) | 22/52 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 13/28 (46%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/80 (56%) | 31/70 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/150 (56%) | 66/150 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucrezia Stefanini vs. Ines Murta - Međusobni mečevi
25.01.18 | 2. kolo | Lucrezia Stefanini | Ines Murta | 6-4, 6-1 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
04.08.17 | Četvrtfinale | Lucrezia Stefanini | Ines Murta | 6-2, 7-62 | detalj meča | Porto | zemlja |
Lucrezia Stefanini form & Ines Murta form
Lucrezia Stefanini - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
04.02.24 kval. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - odustajanje | detalj meča |
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |