Croatia
25.10.01, 22 Godina
25.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
12.03.00, 24 Godina
12.03.00, 24 Godina
Lucija Faj vs. Natalia Pietras - Međusobni mečevi
17.07.18 | 1. kolo kval. | Lucija Faj | Natalia Pietras | 7-64, 6-76, 6-0 | detalj meča | Baja | zemlja |
Lucija Faj form & Natalia Pietras form
Lucija Faj - Posljednji mečevi
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Yvonna Zuffova | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 7-64, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Jovana Babic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jana Lazarevic | 7-5, 6-78, 3-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Barbara Rajic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Sara Peko | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Natalia Pietras - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Damaskova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Eupen - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Dana Charintceva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 4-6, 7-64, 4-10 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Antonella La Cava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucija Faj | 6-74, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |