INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katyarina Paulenka vs. Lucia Bronzetti - Međusobni mečevi
08.03.18 | 2. kolo | Lucia Bronzetti | Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Katyarina Paulenka form & Lucia Bronzetti form
Katyarina Paulenka - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
23.03.21 kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detalj meča |
Lucia Bronzetti - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | detalj meča |