MEČ
08.05.18 | 1. kolo | Louise Lampla | Sandra Ortevall | 6-3, 5-7, 6-0 | Karlskrona | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Louise Lampla | Sandra Ortevall | |
1. servis % | 68/81 (84%) | 59/93 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/68 (57%) | 36/59 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/13 (31%) | 5/34 (15%) |
Osvojene break-lopte | 9/18 (50%) | 6/7 (86%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/93 (56%) | 38/81 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/174 (55%) | 79/174 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 17 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Louise Lampla | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Lampla | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Lampla | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Louise Lampla | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Lampla | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Louise Lampla | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Lampla | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louise Lampla | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Lampla | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Louise Lampla | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Louise Lampla | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Lampla | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sandra Ortevall | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Lampla | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sandra Ortevall | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Lampla | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
France
29.11.94, 29 Godina
13684 $
29.11.94, 29 Godina
13684 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
09.04.98, 26 Godina
09.04.98, 26 Godina
Louise Lampla vs. Sandra Ortevall - Međusobni mečevi
08.05.18 | 1. kolo | Louise Lampla | Sandra Ortevall | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | Karlskrona | zemlja |
Louise Lampla form & Sandra Ortevall form
Louise Lampla - Posljednji mečevi
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Sandra Ortevall - Posljednji mečevi
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Alfredsson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Ida Ferding | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Louise Lampla | 3-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 6-0, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Draganova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.02.17 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.02.17 kval. | vs. Maxine Palmen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Alice Matteucci | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 3-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Sasa Klanecek | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Karin Kennel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Natalia Belova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.16 1. kolo | vs. Monica Malinen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 6-2, 6-1 | detalj meča |