MEČ
08.07.19 | 1. kolo kval. | Louise Lampla | Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | W15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
France
29.11.94, 29 Godina
13684 $
29.11.94, 29 Godina
13684 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
23.06.99, 24 Godina
23.06.99, 24 Godina
Louise Lampla vs. Joya Nicolas - Međusobni mečevi
08.07.19 | 1. kolo kval. | Louise Lampla | Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Bucharest | zemlja |
Louise Lampla form & Joya Nicolas form
Louise Lampla - Posljednji mečevi
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Joya Nicolas - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Jemma Carbis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Rokusek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kate Smith | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jane Haeusler | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Darcy Parke | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Cydney Crumbie | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Hamilton - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kelsey Lewis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detalj meča |