MEČ
14.03.19 | 2. kolo | Louisa Chirico | Tereza Mrdeza | 6-0, 6-4 | W25 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Louisa Chirico | Tereza Mrdeza | |
1. servis % | 25/47 (53%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/25 (52%) | 15/33 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 0/15 (0%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/48 (69%) | 21/47 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louisa Chirico | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louisa Chirico | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louisa Chirico | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louisa Chirico | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Louisa Chirico | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Louisa Chirico | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Louisa Chirico | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louisa Chirico | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Louisa Chirico vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
14.03.19 | 2. kolo | Louisa Chirico | Tereza Mrdeza | 6-0, 6-4 | detalj meča | W25 Sao | zemlja |
Louisa Chirico form & Tereza Mrdeza form
Louisa Chirico - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 7-64, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-74, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 1-4, - Louisa Chirico - odustajanje | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 7-68, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ann Li | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-3, Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Renata Zarazua | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |