MEČ
01.12.17 | Četvrtfinale | Lou Adler | Leonie Kung | 6-1, 6-4 | Stellenbosch | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lou Adler | Leonie Kung | |
1. servis % | 42/64 (66%) | 35/58 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 16/35 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/22 (41%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/58 (55%) | 26/64 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lou Adler vs. Leonie Kung - Međusobni mečevi
01.12.17 | Četvrtfinale | Lou Adler | Leonie Kung | 6-1, 6-4 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Lou Adler form & Leonie Kung form
Lou Adler - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Leonie Kung - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |